«Ґольдштайн» Фолькер Кучер

«Ґольдштайн» Фолькер КучерНазва: Ґольдштайн
Автор: Фолькер Кучер
Рік: 2023
Кількість сторінок: 605

Жанри: Детективи, Історичні детективи, Зарубіжні детективи

Про книгу

У злочинному світі Берліна, в часи змін і боротьби за владу, розгортається напружений сюжет роману “Ґольдштайн” письменника Фолькера Кучера, де головний герой, інспектор Гереон Рат, стоїть перед складною місією. В цьому заспокійливому німецькому місті, на перший погляд, все здається нормальним, але під поверхнею тривають інтриги та змови.

Рат знаходиться на сліду американського гангстера Авраама Ґольдштайна, що переховується в готелі “Ексельсіор”. Проте, коли здається, що все під контролем, справи змінюються. Бос злочинного світу, Йоганн Марлоу, наказує інспектору Рату розслідувати зникнення голови клубу перснів “Бероліна” – Рудого Г’юго. Таким чином, Рат опиняється між двома ворогуючими бандами, спробуючи з’ясувати, хто стоїть за всіма цими подіями.

Заглиблюючись у своє розслідування, Рат відкриває дедалі більше таємниць і інтриг. Він розуміє, що хтось хитро використовує Ґольдштайна, намагаючись змусити розбіжні групи зіштовхнутися. Відкривається велика загроза для Берліна, і Рат повинен діяти швидко, щоб запобігти катастрофі.

“Ґольдштайн” – це захопливий роман, який занурює читача у напружену та темну атмосферу злочинного світу Берліна 1931 року. Автор Фолькер Кучер майстерно створює інтригуючі персонажі та заплутані змови, що тримають читача на межі судового протистояння. З кожною сторінкою стає зрозуміло, що розв’язка неочікувана, а книга переповнена несподіваними поворотами і емоційним наповненням.

“Ґольдштайн” – це не просто детективний роман, а цілий світ, де переплітаються хитрі сюжети та глибока психологія персонажів. Це історія про вірність, зраду, сміливість та пошук справедливості. Завдяки талановитому пера Фолькера Кучера, цей роман стає пам’ятним і залишає глибокий слід у серцях читачів.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Ґольдштайн» Фолькер Кучер

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук