«Донька часу» Джозефіна Тей

«Донька часу» Джозефіна ТейНазва: Донька часу
Автор: Джозефіна Тей
Рік: 2023
Кількість сторінок: 152

Жанри: Детективи, Історичні детективи

Про книгу

У сторінках книги “Донька часу” від Джозефіни Тей відбувається захоплююче злиття минулого та сучасності, розкриваючи таємниці і загадки, що перетинаються на шляху головного героя – детектива Алана Гранта з Скотленд-Ярду. Його пригода розпочинається з невдалого полювання на злочинця, що призводить до тяжкого поранення та лікарняного ліжка. Але це лише початок, адже відтепер він знаходиться в центрі власного розслідування, що насичене таємницями та загадками.

Доки перебуваючи в ліжку, Алан Грант вивчає портрети різних людей, що у свій час були оточені таємницею. Серед них виділяється портрет Річарда III – тирана та вбивці, але з незвичайною подвійною долею. Перед ним виникає питання: якщо цей портрет зображує істинний образ Річарда III, то чому такий зловісний вождь не вбивав своїх племінників, як його описували в історії?

Поступово головний герой занурюється в історичні події та загадки минулого, спробуючи з’ясувати істину про Річарда III та долю його племінників. Відкриваючи сторінки минулого, він намагається знайти відповіді на питання, що досі залишалися без відповіді.

“Донька часу” – це захоплива історія, де сучасний світ переплітається з історичними таємницями, розкриваючи темні таємниці, що таємничо впливають на долі персонажів. Кожна сторінка книги відкриває нові шари історії, запитання та відповіді, надаючи читачеві можливість поринути в незвідані глибини минулого та відкрити його таємниці.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Донька часу» Джозефіна Тей

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук