«Оманливий спокій Багдаду» Валерій Лапікура, Наталя Лапікура

«Оманливий спокій Багдаду» Валерій Лапікура, Наталя ЛапікураНазва: Оманливий спокій Багдаду
Автор: Валерій Лапікура, Наталя Лапікура
Рік: 2023
Кількість сторінок: 362

Жанри: Історичні детективи, Класичні детективи

Про книгу

Ласкаво просимо у захопливий світ детективного роману “Оманливий спокій Багдаду” від відомих українських письменників Валерія та Наталі Лапікура. Ця книга є частиною книжково-кінематографічного серіалу “Інспектор і кава” або “Київський детектив у стилі ретро”, дія якого розгортається у Києві 70-х років минулого століття.

У цьому захоплюючому романі відбувається низка таємничих та жорстоких вбивств, які стикаються головні герої – капітан Олекса Сирота, інспектор карного розшуку столичної міліції, та його вчитель і начальник підполковник Іван Борисович, прізвисько “Старий”. Вони опиняються перед справами, які за своєю жорстокістю і складністю не мали аналогів навіть серед ветеранів кримінального розшуку.

Особливістю справи є те, що КДБ, зазвичай контролюючий усі розслідування міліції, дивовижно самоусунувався, не втручавшись у цей раз. Історію такого розміру із міліцейських звітів суворо засекретили, матеріали частково знищили, а решту таємничо забрали в Москву, де вони зникли у таємних архівах союзного МВС. І тепер авторам роману довелося зібрати крихти і відтворити складну картину тих подій, що відбувалися вже давно минулими часами.

“Оманливий спокій Багдаду” – це захоплива подорож до світу ретро детективів, де герої стикаються з таємницями, зрадами і загадками минулого. Кожен крок у розслідуванні приховує новий злочин і вивчення розділеної історії стає складним завданням.

Автори майстерно змальовують складні персонажі, додаючи їм глибини і збагачуючи історії їх життя емоціями та характером. Також, вони вдало передають дух тогочасного Києва, його атмосферу та колорит.

Книга “Оманливий спокій Багдаду” захопить ваші думки та залишить багато питань, викликавши сумніви та невпевненість у природі злочинів і того, що може залишатися прихованим в тіні історії. Вона зацікавить і захопить вас від першої до останньої сторінки, залишаючи солодку долю невідомості у пізнаванні таємниць минулого.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Оманливий спокій Багдаду» Валерій Лапікура, Наталя Лапікура

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук