«Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль

«Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль
Назва: Чарлі і шоколадна фабрика
Автор: Роальд Даль
Объем: 10 стр.
Жанри: Безкоштовні книги, Дитяча проза, Список шкільної літератури 5 клас, Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Література 20 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Є багато фантастичних історій, які хоч і написані для дітей, але мають не менший інтерес і у дорослих. І сюди відноситься книга «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Даля.

Це історія не просто про хлопчика, якому пощастило. Автор уміло демонструє вади людські в особі дітей, які поводяться не так, як мали б. А ще це книга про доброту, і про те, що важливо вкладати в дітей будь-якого віку правильні поняття, щоб у майбутньому вони виросли щасливими та гідними особистостями.

Головний герой книги Чарлі живе у дуже бідній сім’ї, яка не може собі дозволити нічого зайвого. Часом і на найнеобхідніше вони не мають коштів. А тут ще розпочалася акція – у шоколадках із знаменитої шоколадної фабрики можна знайти квиток, щоб відвідати це місце. Чарлі любить шоколад, але отримує його лише раз на рік у свій день народження. І ось у його плитці виявився заповітний білет, чому рада вся родина. Адже це великий шанс не тільки подивитися на справжнє диво з виробництва шоколаду, а й навіть отримати роботу, що важливо для родини хлопця.

Віллі Вонка, власник фабрики, зустрічає всіх гостей і водить по всіх відділах, де виготовляються різні солодощі. У підсумку герої починають демонструвати свої темні сторони, за що й будуть покарані. Але що буде з Чарлі? Він теж продемонструє жадібність, егоїзм чи гординю? Про це ви зможете прочитати в цій приголомшливій книзі.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль

Скачати epub Скачати pdf Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальд Даль

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук