«Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем

«Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем
Назва: Тев’є-молочар
Автор: Шолом-Алейхем
Рік: 2023

Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика, Список шкільної літератури 9 клас, Шкільні підручники, Література 19 століття

Про книгу

“Тев’є-молочар” Шолом-Алейхема – це класичний твір єврейської літератури, написаний у кінці 19 століття, який з гумором та теплотою розповідає про життя і перипетії простого єврейського молочара Тев’є у царській Росії. Цей роман є чудовим зразком зарубіжної класики, який входить у список шкільної літератури для 9 класу та є важливим читанням для знайомства з культурою та історією єврейського народу.

Головний герой, Тев’є, є образом простого людини з великим серцем, який зіткнувся з численними випробуваннями долі. Його оповідь про власне життя, сім’ю та взаємини з сусідами і представниками влади показує читачу не тільки особисті переживання Тев’є, але й широку картину життя євреїв у Російській імперії.

Шолом-Алейхем з майстерністю передає непросту реальність того часу через призму іронії та гумору, зберігаючи при цьому глибоку людяність та співчуття до своїх персонажів. Життєва філософія Тев’є, його мудрість та вміння знаходити оптимізм у найскладніших ситуаціях роблять його не тільки колоритним персонажем, але й глибоко символічною фігурою.

“Тев’є-молочар” – це не просто історія однієї людини, це розповідь про ціле суспільство, про традиції, вірування та побут євреїв у кінці 19 століття. Ця книга є невід’ємною частиною світової літературної спадщини та важливим джерелом знань про історію та культуру.

Твір Шолом-Алейхема вражає своєю актуальністю та здатністю зачепити серця читачів різних поколінь. “Тев’є-молочар” є книгою, яка викликає глибокі емоції, надихає на роздуми та залишає в душі відчуття глибокої мудрості та гуманізму.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук