«Подорож до країни Зе-Ка» Юлій Марголін

«Подорож до країни Зе-Ка» Юлій МарголінНазва: Подорож до країни Зе-Ка
Автор: Юлій Марголін
Рік: 2023
Кількість сторінок: 668

Жанри: Історична література, Книги про війну

Про книгу

«Подорож до країни Зе-Ка» від Юлія Марголіна – це вражаюча книга спогадів, де автор ділиться своїм страхітливим досвідом п’ятирічного перебування в концентраційних таборах Радянського Союзу.

Юлій Марґолін, доктор філософії, опинився в Польщі під час початку Другої світової війни і не міг повернутися до родини в Палестину. Окупація радянськими військами привела його до ув’язнення. У таборах ґулагу він зазнавав неможливої важкої праці та безперестанних небезпек, був на межі між життям і смертю. Він боровся за виживання в жорстоких умовах, документуючи дрібниці та біографії своїх товаришів змішаного ув’язнення, чиї життя обривалися в неволі.

«Подорож до країни Зе-Ка» є не лише свідченням про страхіття, яким перейшов автор, але й спробою розкрити злочини комуністичного режиму проти людяності. Марґолін писав цю книгу з метою привернути увагу світу до катувань та порушень прав людини, скоєних комуністичним режимом. Він сподівається, що широка аудиторія дізнається про ці злочини та засудить їх.

«Подорож до країни Зе-Ка» – це рухлива, емоційно вагома книга, яка розкриває страхітливі події ґулагу та ставить питання про важливість прав людини та боротьби за свободу.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Подорож до країни Зе-Ка» Юлій Марголін

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук