«Велика глушина» Крістін Генна

«Велика глушина» Крістін Генна
Назва: Велика глушина
Автор: Крістін Генна
Рік: 2023

Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Історичні пригоди, Історичні любовні романи, Історична література

Про книгу

“Велика глушина” Крістін Генна – це чуттєвий і захоплюючий роман, який занурює читачів у глибини історичних пригод та любовних перипетій. Цей твір є яскравим представником сучасної зарубіжної літератури та єднає в собі елементи історичної прози та романтики.

Дія роману розгортається у ранньому 20-му столітті, у часи, коли Америка переживала часи змін та розвитку. Головна героїня, Елінор, – сильна та незалежна жінка, яка прагне вирватися з традиційних рамок та відшукати своє місце у великому світі. Її життя змінюється, коли вона вирушає у далеку подорож до незайманої та містичної “Великої глушини”.

У цій подорожі Елінор зустрічає Майкла, чоловіка з таємничим минулим, який теж шукає своє місце у світі. Між ними виникає ніжний та пристрасний зв’язок, який стає випробуванням для обох. Їхні відносини розгортаються на фоні величезних лісів та незайманих просторів, де кожен день є боротьбою за виживання.

Крістін Генна з великою майстерністю переносить читачів у світ пригод та відкриває перед ними розмаїття емоційних переживань героїв. Вона розповідає про випробування, які ставить життя, про силу любові та про здатність людини до змін та самопізнання.

“Велика глушина” – це роман, що змушує замислитися над важливими життєвими питаннями, такими як свобода вибору, сміливість та пошук щастя. Це історія, що надихає, викликає співчуття та захоплює своєю непередбачуваністю та глибиною.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Велика глушина» Крістін Генна у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Велика глушина» Крістін Генна

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук