«Галицька сага. Майбутня сила» Петро Лущик

«Галицька сага. Майбутня сила» Петро ЛущикНазва: Галицька сага. Майбутня сила
Автор: Петро Лущик
Рік: 2021
ISBN: 978-966-03-9536-7
Объем: 335 стр.

Жанри: Історичні любовні романи, Любовні романи, Історична література
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

У романі “Галицька сага. Майбутня сила” Петро Лущик занурює читачів у бурхливі події 1929-1934 років, важливий історичний період для Польщі та Галичини. Після перевороту 1926 року, коли до влади повернувся Юзеф Пілсудський, у регіоні починаються значні зміни.

Центральними фігурами роману є представники різних соціальних шарів та національностей, чиї долі тісно переплетені з політичними та історичними подіями того часу. Любовні інтриги, конфлікти, боротьба за владу і незалежність — усе це становить основу сюжету.

Автор з великою майстерністю відтворює атмосферу епохи, розкриваючи життя звичайних людей та історичних особистостей. Через особисті історії героїв Петро Лущик показує, як глобальні зміни впливають на звичайне життя, змушуючи людей пристосовуватися до нових реалій, залишатися вірними своїм принципам чи переосмислювати їх.

“Галицька сага. Майбутня сила” — це не просто історичний роман, а епічна розповідь про силу духу, любов та прагнення до свободи, яка зачаровує і змушує задуматися.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Галицька сага. Майбутня сила» Петро Лущик у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Галицька сага. Майбутня сила» Петро Лущик

Скачати epub Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Галицька сага. Майбутня сила» Петро Лущик


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук