«Скорочено Пістрява стрічка» Артур Конан Дойл

«Скорочено Пістрява стрічка» Артур Конан Дойл
Назва: Скорочено Пістрява стрічка
Автор: Артур Конан Дойл
Рік видання 1892
Жанри: Твори Скорочено, Шкільні підручники, Список шкільної літератури 7 клас, Класичні детективи, Зарубіжна класика, Література 19 століття, Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

До Шерлока Холмса звертається по допомогу Елен Стоунер. Вона розповіла, що кілька років тому, всього за два тижні до свого весілля, за загадкових обставин померла її сестра Джулія. Перед смертю Джулія лише встигла прошепотіти: «Пістрява стрічка».

Справа полягала в тому, що у разі заміжжя якоїсь із сестер Стоунер їхній вітчим Ройлотт повинен був виплатити кожній певну суму грошей. А це коштувало б йому фінансових втрат.

І от саме зараз, коли й Елен збирається вийти заміж, вночі вона теж чує (як і її покійна сестра) тихий свист. Стоунер відчуває, що відбувається щось дивне і страшне, тому й просить допомоги у Холмса.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Скорочено Пістрява стрічка» Артур Конан Дойл у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Скорочено Пістрява стрічка» Артур Конан Дойл

Скачати epub Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Скорочено Пістрява стрічка» Артур Конан Дойл

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук