«Останній демон. Книга 4» Річард Осман

«Останній демон. Книга 4» Річард ОсманНазва: Останній демон. Книга 4
Автор: Річард Осман
Рік: 2024
ISBN: 9786171506817
Объем: 384 стр.

Жанри: Детективи, кримінал, Крутой детектив, Кримінальні бойовики

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Тисяча ударів серця” Кіра Касс — це захоплююча історія про принцесу Анніку, чиє життя, сповнене розкошів, виявляється позбавленим свободи вибору і контролю над власною долею. Вона стоїть перед невблаганним вибором: заміжжя без кохання заради зміцнення політичних альянсів на прохання свого батька — короля, який з часом втратив колишню теплоту і любов до своєї доньки.

З іншого боку, Леннокс, відданий воїн дахрейнської армії, який мріє відновити справедливість і повернути вкрадений трон своєму народу. Леннокс вважає, що для нього немає місця коханню, яке може стати лише відволікою в боротьбі за велику мету.

Їхні шляхи перетинаються, коли долі Анніки і Леннокса невідворотно переплітаються у вирі політичних інтриг та змов. Принцеса починає усвідомлювати, що її майбутнє може вмістити набагато більше, ніж безрадісне існування у золотій клітці. В той же час, Леннокс розуміє, що іноді найбільша сила криється не в мечах, а в серцях, здатних кохати та прощати.

Кіра Касс майстерно розкриває перипетії кохання, яке зароджується між двома на перший погляд різними світами — королівськими палацами та військовими таборами. “Тисяча ударів серця” — це роман про пошук себе, про боротьбу за особисте щастя серед зовнішніх обмежень та про те, як непросто знайти мир у світі, де кожен вибір має велике значення. Ця книга захоплює своєю інтригою, глибиною емоцій та незабутнім зображенням пригодницького світу.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Останній демон. Книга 4» Річард Осман у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Останній демон. Книга 4» Річард Осман

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Останній демон. Книга 4» Річард Осман

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук