«Буду тобою володіти» Джулія Ромуш

«Буду тобою володіти»  Джулія Ромуш
Назва: Буду тобою володіти
Автор: Джулія Ромуш ;
Рік: 2023
Повний текст 175 стор.

Жанри: Любовні романи, Романтична еротика, 18+

Про книгу

«Буду тобою володіти» – перша книга у серії «Владні та жорстокі» від талановитої Джулії Ромуш, яка занурює читачів у захоплюючий світ любовних романів та романтичної еротики. Цей твір відкриває грандіозну історію, сповнену пристрасті, влади та неконтрольованих емоцій.

У центрі сюжету – харизматичний та владний чоловік, який звик до того, що все у світі піддається його контролю. Його життя радикально змінюється, коли він зустрічає жінку, яка викликає в ньому невідому досі пристрасть і водночас виклик його авторитету.

Джулія Ромуш майстерно відтворює складні відносини між героями, в яких боротьба за владу переплітається з глибокими емоціями та зростаючою пристрастю. Читачі стають свідками їхньої внутрішньої боротьби, роздумів і змін, які відбуваються у їхніх серцях.

«Буду тобою володіти» – це історія про непередбачуваність почуттів, про боротьбу за владу у відносинах та про те, як справжня пристрасть може змінити все, чого ми очікували від життя. Роман захоплює своєю інтенсивністю та здатністю підняти завісу над таємничим світом страстей та бажань.

Ця книга Джулії Ромуш – ідеальний вибір для тих, хто шукає яскраву та емоційну історію, яка не залишить байдужим і відкриє нові горизонти у світі любовних романів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Буду тобою володіти» Джулія Ромуш у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Буду тобою володіти» Джулія Ромуш


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук