«Скандер та викрадення однорога» А. Ф. Стедмен

«Скандер та викрадення однорога» А. Ф. СтедменНазва: Скандер та викрадення однорога
Автор: А. Ф. Стедмен
Рік: 2023
Кількість сторінок: 416

Жанри: Дитячі книги, Дитяча фантастика

Про книгу

У захоплюючому світі, створеному А. Ф. Стедменом у його книзі “Скандер та викрадення однорога”, зустрічаються дивовижні та загадкові створіння – дикі однороги. Ці чарівні істоти вражають своєю красою та потужною магією, але їх безсмертя приховує в собі темну та кровожерливу сторону.

У світі, де магія та пригоди плетуться на кожному кроці, головний герой, хлопчик на ім’я Скандер Сміт, мріє про зустріч з диким однорогом і можливість стати його вершником. Ця мрія веде його через безліч випробувань і відкриває неймовірні можливості. Однак, на день важливого іспиту щось йде жахливо не так, і все здається втраченим. Але тут на сцену вступає таємнича вершниця, яка надає Скандерові ще один шанс.

Фортуна посміхається хлопцю, але незабаром виявляється, що його мрія про однорогів має глибше значення, ніж він думав. Скандер знаходить себе втягнутим у жахливу боротьбу зі зловісним Ткачем, який чомусь зацікавлений саме однорогами. Разом зі своїм однорогом, Скандер виявляється останньою надією Острова в цій небезпечній боротьбі.

Історія “Скандер та викрадення однорога” вражає своєю відмінністю та унікальністю. Вона розкриває перед нами світ, де магія і реальність переплітаються, а долі героїв видаються безмежними. Автор вдало поєднує елементи фентезі та пригод у захоплюючому сюжеті, який тримає читача в напрузі на протязі кожної сторінки.

Через відданих друзів та небачені перешкоди, Скандер змушений зібрати всю свою сміливість та рішучість, щоб зіткнутися зі злом та розкрити таємницю Ткача. Під час своєї подорожі він зрозуміє, що він – не просто хлопчик, але ключ до порятунку всього Острова.

“Скандер та викрадення однорога” – це захоплююча історія про мужність, дружбу та самовідданість. Вона переносить читача в захоплюючий світ магії та небезпеки, де герої роблять неможливе, щоб врятувати свій світ від темних сил. Ця книга залишає нас з глибокими думками про справжній сенс пригод та значущість боротьби за добро.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Скандер та викрадення однорога» А. Ф. Стедмен

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук