«7 звичок високоефективних підлітків» Шон Кові

«7 звичок високоефективних підлітків» Шон КовіНазва: 7 звичок високоефективних підлітків
Автор: Шон Кові
Рік: 2019
ISBN: 978-617-679-164-5

Жанри: Пізнавальна література для підлітків
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“7 звичок високоефективних підлітків” Шона Кові – це не лише книга, це справжній провідник у світ самовдосконалення та досягнень для молоді. У цій книзі автор пропонує підліткам 7 ключових звичок, які допоможуть їм стати більш успішними, впевненими та високоефективними.

Перша звичка – “Будь проактивним” – навчить підлітків брати відповідальність за своє життя, не чекати на зміни, а активно працювати над ними.

Друга звичка – “Почни з кінця в голові” – навчить їх думати стратегічно, визначати свої цілі та планувати кроки для досягнення успіху.

Третя звичка – “Ставай першим” – надихне молодь на лідерство та вплив на своє оточення, навчить їх бути активними та впевненими у собі.

Четверта звичка – “Думай переможно” – підтримає підлітків у розвитку позитивного мислення та віри у власні сили.

П’ята звичка – “Шукай спільне користування” – вчить молодь співпраці та взаємодії з іншими для досягнення спільних цілей.

Шоста звичка – “Спочатку розумій, потім будь розуміним” – навчить їх слухати й розуміти інших, розвивати емпатію та толерантність.

Сьома звичка – “Ставай досконалим” – закликає підлітків постійно вдосконалюватися та ніколи не зупинятися на досягнутому.

Ця книга стала справжнім джерелом натхнення та практичних порад для мільйонів підлітків у всьому світі, які прагнуть до саморозвитку та успіху.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «7 звичок високоефективних підлітків» Шон Кові у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «7 звичок високоефективних підлітків» Шон Кові

Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Я знаю секрет» Тесс Ґеррітсен

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук