«36 і 6 котів» Галина Вдовиченко

«36 і 6 котів» Галина ВдовиченкоНазва: 36 і 6 котів
Автор: Галина Вдовиченко
Рік: 2015
ISBN: 978-617-679-129-4
Объем: 136 стр.

Жанри: Казки І Міфи, Дитячі книг

Про книгу

“36 і 6 котів” – це казкова історія від Галини Вдовиченко, яка розповідає про несподіване вторгнення у життя пані Крепової і її племінника Стаса. Все почалося з дощового вечора, коли до їхнього помешкання незапрошено зайшло аж 36 дорослих котів та 6 маленьких кошенят.

Господиня помешкання, пані Крепова, із першого погляду не була рада такому вторгненню, але серце несподівано схилилося до киці-сфінкса Баронеси, яка стала справжньою подругою та союзницею в цій боротьбі з котячими маразмами.

Відтоді життя пані Крепової та Стаса перетворилося на непередбачувану пригоду. Кожен з цих 42 котів мав свою власну унікальну особистість та характер, що створювало безліч комічних ситуацій та смішних пригод. Разом з цими котячими друзями герої книги знаходили неймовірні відкриття про любов, дружбу та відданість.

Ця казка навчає нас приймати життя таким, як воно є, і бачити красу у найнесподіваніших ситуаціях. Вона наповнена мудрістю, веселощами та важливими життєвими уроками, які змушують нас дивитися на світ навколо з нової, котячої перспективи.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «36 і 6 котів» Галина Вдовиченко у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «36 і 6 котів» Галина Вдовиченко

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук

  1. Наталя

    Суперовий твір! Читаємо з дитиною- п’ятикласником!

    Відповіcти