«Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3» Джефф Кінні

«Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3» Джефф КінніНазва: Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3
Автор: Джефф Кінні
Рік: 2016
Кількість сторінок: 224

Жанри: Дитячі книги, Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди

Про книгу

“Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3” – це третя частина захопливої серії книг, написаних Джеффом Кінні, яка розповідає про пригоди хлопчика на ім’я Ґреґ Гефлі. У цій книзі Ґреґ знову знаходиться в незручних ситуаціях, з яких він намагається вибратися з максимальною кількістю гумору та самоіронії.

Головний герой, Ґреґ, завжди відчуває себе слабким і нездатним до різних ситуацій. Але він хоче, щоб його батько зрозумів його становище і допоміг йому управляти всіма перешкодами, з якими він стикається. У цій книзі Ґреґ продовжує свої спроби довести свою власну вартість, незважаючи на незгоди та помилки.

Книга наповнена гумором, комічними ситуаціями та життєвими моментами, з якими можна співчувати та відчувати емпатію. Вона вдалим поєднанням тексту та ілюстрацій, що робить її доступною та цікавою для молодих читачів.

“Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3” – це смішна, розважальна та водночас мудра книга, яка надихає читачів на прийняття себе такими, які вони є, і навчає, що кожен має свої сильні сторони, незалежно від того, наскільки вони відмінні від інших.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3» Джефф Кінні

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук