«Антологія помилок та хибних думок» Володимир Селезньов

«Антологія помилок та хибних думок» Володимир СелезньовНазва: Антологія помилок та хибних думок
Автор: Володимир Селезньов
Рік: 2017
ISBN: 978-1-387-68486-1
Объем: 555 стр.

Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна публіцистика
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Антологія помилок та хибних думок” від Володимира Селезньова – це глибоке дослідження, яке руйнує стереотипи та хибні уявлення, які довгий час вважалися фактами в історії, географії, біології та інших сферах знань. Відомий науковець використовує науково-популярний підхід, щоб спростувати міфи та демонструвати, як історичні та наукові помилки могли формувати наші погляди на світ.

Автор привертає увагу читача до таких цікавих тем, як справжнє походження людини, хто насправді відкрив Америку, а також багато інших важливих моментів в історії розвитку цивілізації. З кожною сторінкою книги ми отримуємо можливість поглянути на знайомі речі під новим кутом зору, зрозумівши, наскільки наші знання можуть бути обмежені та суб’єктивні.

Книга Селезньова надзвичайно корисна для усіх, хто прагне дізнатися правду і розширити свої знання. Це незамінний ресурс для школярів, студентів, вчителів, а також усіх цікавих осіб, котрі хочуть розібратися у загадках мироздання і пізнати істину за міфами та помилками, які мають глибоке історичне коріння.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Антологія помилок та хибних думок» Володимир Селезньов у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Антологія помилок та хибних думок» Володимир Селезньов

Скачати epub Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Антологія помилок та хибних думок» Володимир Селезньов

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук