«Назустріч коханню. Як розібратися в собі, навчитися любити та побудувати щасливі відносини» Сніжана Дімітрова

«Назустріч коханню. Як розібратися в собі, навчитися любити та побудувати щасливі відносини» Сніжана ДімітроваНазва: Назустріч коханню. Як розібратися в собі, навчитися любити та побудувати щасливі відносини
Автор: Сніжана Дімітрова
Рік: 2023
ISBN: 978-617-7840-65-6
Жанри: Кохання і шлюб. Взаємини, Дім, Сім’я, Самовдосконалення, Секс і сімейна психологія
Кількість сторінок: 352

Про книгу

Книга Сніжани Дімітрової “Назустріч коханню. Як розібратися в собі, навчитися любити та побудувати щасливі відносини” – це компас у світі складних людських взаємин. Авторка зосереджується на глибинному аналізі психології стосунків між чоловіком та жінкою, розкриваючи механізми закоханості та вплив сімейних установок на вибір партнера.

Книга пронизана інсайтами та реальними історіями, які допомагають читачеві краще зрозуміти себе та свої потреби у стосунках. Розділи книги супроводжуються практичними вправами, що стимулюють осмислення власних переживань та розвиток гармонійних стосунків.

Цей твір надихає на рефлексію та саморозвиток, пропонуючи читачам конструктивний шлях до пошуку щастя та взаєморозуміння у відносинах. Вона звертається не лише до тих, хто шукає кохання, але й до тих, хто прагне зберегти й поглибити вже існуючі зв’язки.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Назустріч коханню. Як розібратися в собі, навчитися любити та побудувати щасливі відносини» Сніжана Дімітрова у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Назустріч коханню. Як розібратися в собі, навчитися любити та побудувати щасливі відносини» Сніжана Дімітрова

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук