«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод

«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел ЕлродНазва: Чудовий ранок. Як не проспати життя
Автор: Гел Елрод
Рік: 2017
ISBN: 978-617-7513-22-2
Жанри: Тайм-менеджмент, Мотивація, Самовдосконалення.
Кількість сторінок: 176

Про книгу

“Чудовий ранок. Як не проспати життя” від Гела Елрода – це інноваційний посібник, який трансформує звичайне ранкове пробудження в справжнє мистецтво самовдосконалення. Ця книга відкриває читачеві світ можливостей, починаючи від перших хвилин пробудження.

Автор ділиться персональним досвідом та науково обґрунтованими методиками, які допоможуть перетворити ваші ранки на джерело енергії та натхнення. Ви зрозумієте, чому важливо прокидатися раніше, і як це зробити без шкоди для здоров’я. Книга навчить вас, як організувати свої ранкові ритуали, що стануть запорукою продуктивного та успішного дня.

Від змінення світогляду до реальних дій — Елрод допомагає вам встановити баланс між особистими цілями, робочими завданнями та часом на відпочинок. Книга не просто дає поради, вона вчить бути кращою версією себе з кожним ранком.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук