«Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн

«Бріджертони. Герцог і я» Джулія КуїннНазва: Бріджертони. Герцог і я
Автор: Джулія Куїнн
Рік: 2023
ISBN: 9786171703285
Объем: 496 стр.

Жанри: Любовні романи, Пригоди, Сімейні романи та саги
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу «Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн

“Бріджертони. Герцог і я” Джулії Куїнн – це захопливий роман у дусі англійської класики, що розгортається в епоху Регентства, коли вишукані бали та світські інтриги визначали життя лондонської аристократії. Історія розповідає про чарівну Дафну Бріджертон, четверту з восьми дітей у шанованій родині Бріджертонів, яка прагне знайти кохання та створити власну сім’ю. Але, незважаючи на її привабливість та товариськість, справжньої любові в її житті поки немає.

Ситуація змінюється, коли на її шляху з’являється загадковий та привабливий герцог Гастінґс – Саймон Бассет. Загорнутий у свою особисту трагедію, він запекло уникає будь-яких зобов’язань і вирішує не одружуватися. Проте зустріч з Дафною вносить в його життя непередбачувані зміни.

Джулія Куїнн майстерно веде читача через лабіринти світського життя, інтриг та романтичних перипетій. Вона створює атмосферу, що захоплює від перших сторінок і тримає у напрузі до самого кінця. Сміливе залицяння між Дафною та Саймоном обертається низкою несподіваних подій, які по-новому визначають сенс любові, сім’ї та взаємовідносин.

“Бріджертони. Герцог і я” – це більше ніж просто історія кохання. Це роман про пошуки щастя, відданість та сміливість йти за голосом серця, незважаючи на консервативні норми та очікування суспільства. Кожен, хто зануриться в цей світ, знайде в ньому щось своє – чи то романтичну мрію, чи глибоке розуміння людських стосунків.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук