«З глибини» Михайло Коцюбинський

«З глибини» Михайло Коцюбинський
Назва: З глибини
Автор: Михайло Коцюбинський

Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика, Українська освітня література.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

ХМАРИ
Коли я дивлюсь на хмари, ті діти землі і сонця, що, знявшись високо, все вище і вище, мандрують блакитним шляхом, — мені здається, що бачу душу поета.
Я впізнаю її. Он пливе, чиста і біла, спрагла неземних розкошів, прозора і легка, з золотим усміхом на рожевих устах, тремтяча бажанням пісні.
Я бачу її…

«З глибини» Михайла Коцюбинського – лірична замальовка, поезія в прозі, в якій автор вдається до сугестивних роздумів, які навівають йому природа і душевний стан***. Найвідомішими творами автора є «Тіні забутих предків», «Intermezzo», «Дорогою ціною», «Цвіт яблуні», «Ялинка», «Хо», «В путах шайтана», «На камені», «Під мінаретами» тощо. Михайло Коцюбинський – український письменник-імпресіоніст, майстер психологічної прози.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «З глибини» Михайло Коцюбинський у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «З глибини» Михайло Коцюбинський

Скачати rtf Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «З глибини» Михайло Коцюбинський

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук