«Паперові міста» Джон Грін

«Паперові міста» Джон ГрінНазва: Паперові міста
Автор: Джон Грін
Рік: 2016
ISBN: 978-966-923-016-4
Жанри: Безкоштовні книги, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Список шкільної літератури 10 клас, Шкільні підручники.
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Паперові міста» – гостросюжетна драматична розповідь про підліткові ілюзії та розчарування, створена справжнім знавцем людських сердець Джоном Гріном. Цей твір буде цікаво читати онлайн не лише підліткам, а й більш зрілій аудиторії, адже проблеми, що зачіпає автор, нерідко заважають побудувати щастя та насолоджуватися гармонійними стосунками навіть у дорослому житті. В першу чергу, це – прагнення ідеалізувати оточуючих, чекаючи від них зовсім не того, що вони насправді можуть дати.

Життя головного героя книги К’ю Джейкобсена перевернулося догори дригом з тієї особливої ночі, коли його сусідка Марго постукала до нього у вікно. Це було перше дитяче кохання Джейкобсена, і хлопець дуже здивувався, адже останні вісім років дівчина зовсім не спілкувалася з другом дитинства.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Паперові міста» Джон Грін у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Паперові міста» Джон Грін

Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Паперові міста» Джон Грін

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук