Ксана Рейлі

Ксана Рейлі

Ксана Рейлі пишет в жанрах: Сучасний любовний роман, Сучасна проза, Короткий любовний роман, Молодіжна проза, Підліткова проза, Любовні романи, , Містика/Жахи.

Ее произведения:

1. Жагучі бажання ; – це сучасний любовний роман, який обіцяє читачам захоплюючу подорож крізь таємне листування, вікові перепони та непростий шлях від ненависті до кохання. Ця історія розповідає про складні відносини між двома героями, чия зустріч змінює все.

2. Колишні незнайомці ; – це зворушлива історія про переплетення доль колишніх коханих, які зустрічаються знову через роки, відкриваючи перед собою світ забороненого кохання та незабутих почуттів.

3. Жагучі сліди ; – це захоплива історія про зустріч через роки, другий шанс та суттєві зміни у житті двох головних персонажів. У цій книзі автор прокладає нам шлях до відкриття нового життя після доленосної зустрічі.

4. Жагучі серця ; – це епопея проекстремальні емоції та заборонені почуття, де кохання з першого погляду стикається з болісними випробуваннями та розлукою. В цьому романі іскри любові вспіхують у зіткненні з суперництвом та таємницями, розплітаючи історію про страсть, що не знає меж.

5. Нестримний потяг ; – це підхоплюючий роман від Ксани Рейлі, в якому читач відкриє світ пристрасті, випробувань та непередбачуваних зустрічей. Авторка з вмінням розповідає історію двох героїв, які зіштовхуються з непростими виборами та змушені розібратися у своїх почуттях.

6. Контрольний порятунок ; – це дивовижна книга про незвичайних героїв, які прагнуть до перемоги над власними страхами та перешкодами.

7. Скандальна дружба ; – це сучасний любовний роман, що розгортається у лабіринтах складних людських взаємин і суспільних конвенцій. У центрі історії – незвичайний зв’язок між двома героями, що ставить під сумнів традиційні уявлення про дружбу та кохання.

8. Скандальний успіх ; – це захоплюючий роман з циклу “Скандали шоу-бізнесу”, який занурює читача у світ гламуру, блиску розваг і зворотної сторони слави. Ця книга розкриває не тільки історію кохання, але й внутрішній світ героїв, що прагнуть до успіху в складному світі шоу-бізнесу.

9. Скандальний дует ; – це інтригуючий роман з циклу “Скандали шоу-бізнесу”, де авторка розповідає про захоплююче поєднання кохання та артистичної пристрасті. У цьому творі читачі зустрінуться з яскравими персонажами, чиї долі переплітаються у скандальному дуеті, що відбиває всі виклики та заманливість світу великого шоу-бізнесу.

10. Назавжди поруч ти… ; – це зворушливий сучасний любовний роман з циклу “Жорстоке кохання”, який відкриває перед читачами історію про глибокі почуття, випробування та вибір у світі молодіжних стосунків. Цей твір є чудовим зразком молодіжної прози, що зачіпає актуальні теми та емоційні моменти життя сучасної молоді.

11. Зіграємо по-дорослому? ; – це захоплюючий роман з циклу “Жорстоке кохання”, який занурює читачів у світ молодіжної прози з яскравими любовними історіями. Книга розкриває тему переходу від юності до дорослого життя, де кожен вибір відіграє ключову роль, а почуття стають яскравішими та глибшими.

12. Жагучі ігри ; – це захоплюючий сучасний любовний роман, який занурює читача у світ пристрасних емоцій та непередбачуваних поворотів. У центрі історії – головна героїня Єва, сильна та незалежна жінка, яка відчайдушно намагається знайти своє місце у великому місті. Її життя кардинально змінюється, коли вона зустрічає Алекса – харизматичного і непередбачуваного чоловіка, який вмить підкорює її серце.

13. Кохання кольору лаванди ; – це ніжна та зворушлива історія, що відкриває двері у світ молодіжної прози та любовних романів. Книга розповідає про молоду дівчину на ім’я Анна, чия життєва стежина переплітається з загадковим чоловіком, Марком, чиє серце, ніби лавандове поле, зберігає глибокі відтінки таємниць та емоцій.

14. Знову ти? ; – Ця книга є втіленням сучасної прози, в якій переплетені ніжні емоції, глибокі переживання та непередбачувані повороти долі.

15. Наша спільна брехня ; – це захоплюючий роман з серії «Покарані правдою», який поєднує в собі елементи підліткової прози та сучасного любовного роману. Історія занурює читача у вир подій, де правда та брехня, любов та зрада переплітаються в непередбачуваному танці доль.

16. Залежні від кохання ; – це захоплюючий твір у жанрах короткого та сучасного любовного роману, який занурює читача у світ глибоких емоцій та комплексних відносин.

16. Несподіване весілля ; – Гордій: Втратити можливість отримати в спадок бізнес дідуся, відмовитися від популярності, осоромитися перед рідними та телекамерами через втечу нареченої у день весілля? Та нізащо! Краще попросити друга, щоб привіз акторку та укласти з нею контракт на фіктивне одруження.

16. Ніхто тебе не врятує ; – це захоплива історія, що розкриває безмежність кохання в найнебезпечніших умовах. Анна, виростаючи серед жорстокого кримінального середовища, навчилася відчувати себе міцною та безжалісною.

17. Угода на невинність ; – це сповнений пристрасті та емоцій любовний роман, що переносить читачів у світ заборонених бажань та несподіваних поворотів долі. У центрі оповідання — історія молодої жінки, яка зіткнулася з непростим вибором у своєму житті.

18. (не)щасливі вихідні для боса ; – це історія, наповнена гострими поворотами сюжету, вибуховими емоціями та несподіваними відкриттями серця. Роман вишукано поєднує в собі елементи любовних романів та історій про від ненависті до кохання, розповідаючи про непрості відносини між босом та його підлеглою.

19. Небажана сусідка ; – Аріна: Перше правило розумних дівчаток: не закохуватися в поганих хлопців. Протягом двадцяти одного року мені майстерно вдавалося дотримуватися цього правила, але доля вирішила зробити мені сюрприз у вигляді дратівливого сусіда. Нам доведеться жити разом два місяці в одному домі, хоча ми терпіти не можемо одне одного.

20. Залежні від ненависті ; – це сучасний любовний роман, який занурює читачів у вихор емоцій, роздумів про минуле та несподівані повороти долі. Автор з майстерністю зображує складні відносини між героями, де ненависть та кохання переплітаються, створюючи загадкову та захоплюючу атмосферу.

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук