«Колишні незнайомці» Ксана Рейлі

«Колишні незнайомці» Ксана Рейлі
Назва: Колишні незнайомці
Автор: Ксана Рейлі ;
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман

Про книгу

“Колишні незнайомці” Ксани Рейлі – це зворушлива історія про переплетення доль колишніх коханих, які зустрічаються знову через роки, відкриваючи перед собою світ забороненого кохання та незабутих почуттів.

Головні герої цього роману – колишнє кохання одне одного, які розійшлися багато років тому під тиском обставин, змушені знову зустрітися. Їхні стосунки, які колись були повні пристрасті та надій, обірвалися, залишивши за собою лише спогади та невирішені питання.

Зустріч після багатьох років розлуки розбурхує старі емоції, ставлячи обох героїв перед вибором: продовжити жити у світі спогадів чи дати коханню другий шанс. Вони опиняються у вирі заборонених почуттів та непростих рішень, адже з кожним днем стає все важче ігнорувати пристрасть, яка не зникла.

Ксана Рейлі в майстерний спосіб описує внутрішні переживання героїв, їхні сумніви та бажання. Її оповідання переповнене глибокими емоціями, здатними зачепити серце кожного читача. Авторка розкриває теми любові, втрати, прощення та можливості нового початку.

“Колишні незнайомці” – це історія про силу колишніх почуттів, здатних витримати випробування часом, та про важливість відпустити минуле, щоб обійняти майбутнє. Цей роман є ідеальним вибором для тих, хто вірить у силу другого шансу та нескінченні можливості любові.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Колишні незнайомці» Ксана Рейлі у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Колишні незнайомці» Ксана Рейлі

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук