«Очевидець» Наталія Чайковська

«Очевидець» Наталія ЧайковськаНазва: Очевидець
Автор: Наталія Чайковська
Рік: 2023
Кількість сторінок: 224
ISBN 978-617-12-9935-1

Жанри: Історична проза, Українська проза

Купити

Про книгу

«Очевидець» – це напружений трилер від української письменниці Наталії Чайковської, який тримає читача в напрузі до останньої сторінки. Головним героєм є молодий та амбітний журналіст Артем, який виявляється свідком жахливої аварії на дорозі. За мить до зіткнення він помічає, що автомобіль, який йде навпроти, повністю порожній, хоча на сидінці водія видно людину. За допомогою свого колеги-фотографа, Артем починає розслідування, щоб дізнатися, що трапилося з цією людиною. Але з кожним кроком вони занурюються в темні та небезпечні води та зіткнення з ними може коштувати їм життя.

Головні герої книги – Артем та його колега, фотограф Максим. Артем – молодий та амбітний журналіст, який відчайдушно намагається з’ясувати, що сталося з людиною на сидінні водія в автомобілі без пасажирів. Він відчуває велику відповідальність перед своїми читачами та намагається дізнатися правду за будь-яку ціну. Максим – досвідчений фотограф, який допомагає Артему в розслідуванні. Він має свій погляд на розслідування та діє рішуче у критичних ситуаціях. Обидва герої зустрічаються зі складними викликами та небезпеками на своєму шляху до вирішення загадки аварії.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Очевидець» Наталія Чайковська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук