«Чорний Лев» Джуд Деверо

«Чорний Лев» Джуд ДевероНазва: Чорний Лев
Автор: Джуд Деверо
Рік: 2023
ISBN: 9786171504783
Объем: 352 стр.

Жанри: Любовні романи

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Чорний Лев” Джуд Деверо — це захоплюючий любовний роман, що веде читачів у часи середньовічної Англії, де зухвалі лицарі та благородні дами творять історію кохання, повну пристрасті та пригод.

Головний герой, Ранульф, граф Мальвуазен, відомий своїм непереможним характером та мужністю на полі бою. Його відданість королю та майстерність у лицарських турнірах принесли йому славу та повагу, заробивши йому прізвисько “Чорний Лев”. Він має все, що можна бажати — багатство, владу та захоплення жінок. Проте, попри всі земні блага, серце графа переповнене пусткою та втратою, адже він давно втратив здатність відчувати щиру любов.

Все змінюється, коли в його життя входить Лайонін — молода жінка з чарівними смарагдовими очима, чий ніжний погляд миттєво запалює в його душі вогонь пристрасті та надії на нове почуття. Лайонін, несхожа на всіх жінок, яких граф знав до того, відкриває перед ним світ чистих емоцій та глибокої взаємності.

“Чорний Лев” розкриває історію боротьби між обов’язком і бажанням, між владою та любов’ю. Ранульф повинен вирішити, чи дати другий шанс своєму серцю, ризикуючи втратити все, за що він так довго боровся.

Джуд Деверо створює чудовий ткацький верстат із словесних зображень, де стародавні замки, благородні лицарі та таємничі ліси відроджуються на сторінках цієї книги, ведучи читача крізь шляхи любові, зради та відваги. Цей роман є свідченням сили духу та безсмертя справжніх почуттів, що перевіряються часом та випробуваннями.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Чорний Лев» Джуд Деверо у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чорний Лев» Джуд Деверо

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Чорний Лев» Джуд Деверо

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук