«На розстанях долі» Іван Корсак

«На розстанях долі» Іван КорсакНазва: На розстанях долі
Автор: Іван Корсак
Рік: 2017
Кількість сторінок: 336

Жанри: Історична література, Класична проза

Про книгу

У книзі “На розстанях долі” Івана Корсака розкривається сумний та водночас відданий настрій долі інтелігенції, що співвідноситься зі складною й контрастною реальністю. Автор розповідає про життя, невпинну боротьбу та долю тих, кого огорнула трагічна аурою ХХ століття, про людей, які несучи зірку на сивому панцирі власних доленьок, стали вождями, мрійниками та борцями.

У цьому романі розгортається палітра доленьок інтелігенції, кожна з яких як окрема гілка, уткана з болю, віри та незламності. Історія створення УПА та УНА відтворюється через призму долей великих душ, а серед них особливе місце належить засновнику УПА Тарасу Бульбі-Боровцю та командувачу УНА Павлу Шандруку.

Повість переплітається зі справжніми подіями і історичними моментами, пронизана духом боротьби за справедливість та свободу. Вона розповідає про багатовимірність долі, де щастя та страждання, перемоги та поразки вишивають вражаючий килим людської витривалості.

“На розстанях долі” – це не лише історія боротьби, а й історія справжньої відданості народу, віри в майбутнє, здатності піднятися над життєвими негараздами. Ця книга стає свідченням того, як інтелігенція, як “самосійні діти”, спромоглися витягнути свій народ з вирію деградації та боротьби, і навіть у найскладніші миті довели, що вони – справжні гідності й патріоти.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «На розстанях долі» Іван Корсак

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук