«Будденброки. Занепад однієї родини (Buddenbrooks: Verfall einer Familie)» Томас Манн

«Будденброки. Занепад однієї родини (Buddenbrooks: Verfall einer Familie)» Томас МаннНазва: Будденброки. Занепад однієї родини
Автор: Томас Манн
Рік: 2024
ISBN: 978-617-8299-93-4
Жанри: Класична проза, Любовні романи, Сучасні любовні романи
Кількість сторінок: 624

Про книгу

Роман Томаса Манна “Будденброки. Занепад однієї родини” — це багатогранний епічний твір, що підносить історію однієї знатної німецької родини як втілення епохи. Розкриваючи плани і мрії, кохання і розчарування трьох поколінь сім’ї Будденброків, Манн занурює читача у світ, де особисті історії переплітаються з соціальними та історичними реаліями. Від патріарха Йоганна Будденброка, який прагне до стабільності та процвітання, до його онуків, які випробовують межі суспільних норм і своїх бажань, книга вибудовує барвисту картину життя високого суспільства.

“Будденброки” — це не лише розповідь про занепад сім’ї, а й розкриття внутрішніх конфліктів і емоційних випробувань, що ведуть до їхнього занепаду. Манн майстерно показує, як вищі пласти суспільства борються зі змінами часу, а також як особисті долі вплітаються в більшу канву історії. Це потужна історія про вибір, долю, любов та втрату, яка залишається актуальною й сьогодні.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Будденброки. Занепад однієї родини (Buddenbrooks: Verfall einer Familie)» Томас Манн у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Будденброки. Занепад однієї родини (Buddenbrooks: Verfall einer Familie)» Томас Манн

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук