«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн
Назва: Ігри, у які грають люди
Автор: Ерік Берн
Объем: 200 стр.
Жанри: Бестселери, Зарубіжна освітня література, Зарубіжна психологія, Психотерапія та консультування.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Про книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна говорять по всьому світу. Безліч перекладів та трактувань, найвідоміші психологи радять прочитати її, і у вас є така можливість – зробити це можна завдяки нашому сайту.

Так у які ж все ж таки ігри грають сучасні люди? Та чи можливо перевести цю гру на свою користь?

Чи могли ви уявити, що всередині вас живе три людини? Так, це реально – Дитина, Батько і Дорослий. Вони й складають цілісне Я людини. В ідеальному стані вони чергуються, перебувають в гармонії й виконують захисні функції для нашої цілісності, але все може бути не так добре.

Є люди, в яких йде перевага, наприклад, Дитини чи Батька – це також норма, але неодмінно їм повинен керувати Дорослий. Що ж станеться з людиною, коли першість займе хтось інший? Та чому це так змінює життя?

Книга, яка пояснить вам, чому з вами поводяться так, як поводяться, які моделі «граються». Робота не проста, але якщо ви уважніше звернете увагу на суть, вам відкриється справжній скарб. Ви зможете не лише краще розуміти людей в певних ситуаціях, а й дізнаєтесь багато про психологію стосунків і різні секрети.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук