«Лексикон інтимних міст» Юрій Андрухович

«Лексикон інтимних міст» Юрій АндруховичНазва: Лексикон інтимних міст
Автор: Юрій Андрухович
Рік: 2021
Кількість сторінок: 424

Жанри: Класична проза, Українська класика

Про книгу

“Лексикон інтимних міст” – це надзвичайно обширна творча праця Юрія Андруховича, в якій автор розповідає про свої 111 історій, пов’язаних з 111 містами, які він мав щастя відвідати та дослідити. В цьому унікальному літературному творі письменник створив своєрідний атлас світу, де кожне місто виявляється інтимним, особливим, а його власна автобіографія вплетена у вірші, оповідання та есе.

Ця книга стає чудовим компаньйоном для тих, хто хоче поринути у світ автора та подорожувати з ним через час і простір. Розташовані в алфавітному порядку, міста розкривають перед читачем широку палітру емоцій і спогадів письменника, віддзеркалюючи його особисті переживання та сприйняття світу.

Юрій Андрухович переосмислює поняття батьківщини, створюючи не просто географічний опис міст, а власний лексикон інтимних вражень, що залишаються з ним назавжди. Він не прагне дати об’єктивні оцінки кожного місця, а натомість малює неповторні картини настроїв і емоцій, які тісно пов’язані з особистим життям автора.

Кожна історія, розповідь або вірш у прозі є своєрідним літературним живописом, де кожне слово майстерно підібране, а спостереження і роздуми автора вплетені у кожну деталь. Читач подорожує з Юрієм Андруховичем у минуле, теперішнє і майбутнє, спостерігаючи яскраві образи міст, побутові деталі та історії, які перетинаються з його особистим життям.

Ця книга – це не просто опис міст, а споглядання світу очима талановитого літератора, який здатний побачити красу і печаль в наймалиновіших деталях. Відчуття інтимності, що виникає при читанні “Лексикону інтимних міст”, допомагає зблизитися з автором, відчути його радощі та сум, стати співучасником його досвіду.

Ця книга буде цікава як шанувальникам літературних шедеврів, так і тим, хто прагне зрозуміти внутрішній світ письменника та відкрити для себе нові грані літературного мистецтва. “Лексикон інтимних міст” – це твір, який залишиться в серцях читачів назавжди, надихаючи їх на нові подорожі, не лише фізичні, але і духовні.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Лексикон інтимних міст» Юрій Андрухович

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук