«Нечиста сила. Хуха-Моховинка» Василь Королів-Старий

«Нечиста сила. Хуха-Моховинка» Василь Королів-СтарийНазва: Нечиста сила. Хуха-Моховинка
Автор: Василь Королів-Старий
Рік: 2021
Кількість сторінок: 108

Жанри: Класична проза, Література 20 століття, Українська класика

Про книгу

Казки Василя Короліва-Старого (1879—1943) стоять як справжня скарбниця в українській літературі. Цей талановитий автор зумів перетворити стародавню українську міфологію на живу, дихаючу реальність у своїх казках.

У магічному світі, який розкривається в його творах, персонажі міфології оживають на сторінках, переосмислюються та набувають нового сенсу. Серед них можна зустріти чудовиська, які раніше здавалися загадковими та страшними. Василь Королів-Старий прагне змінити їхню іміджеву кольорову палітру, робить їх ближчими та зрозумілими для читача.

У кожній казці ці незвичайні істоти живуть поблизу людей, допомагають їм у труднощах, захищають від лиха. Вони є невидимими покровителями, віддано служать своєму народові. Через слова письменника, ця “нечиста сила” набуває нового визначення, стає джерелом добра та захисту.

Королів-Старий, через свої твори, бажає подолати страх перед тим, що невідоме, та перетворити його на цікавість. Він запрошує читачів на відкриття та дослідження невідомого, спонукає їх до самостійного роздуму над добром і злом.

Казки Короліва-Старого – це не просто розповіді про міфологічних істот, а справжній путівник у світ внутрішніх роздумів та моральних виборів. Вони навчають розрізняти добро і зло, вдихають віру в захист та підтримку, а також роблять усіх нас частинкою багатої української спадщини.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Нечиста сила. Хуха-Моховинка» Василь Королів-Старий

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук