«Давня українська література. Велесова книга, Галицько-Волиньский літопис, Повість минулих літ»

«Давня українська література. Велесова книга, Галицько-Волиньский літопис, Повість минулих літ»Назва: Давня українська література. Велесова книга, Галицько-Волиньский літопис, Повість минулих літ
Автор:
Рік: 2023

Жанри: Класична проза, Українська класика

Про книгу

У книзі “Давня українська література. Велесова книга, Галицько-Волинський літопис, Повість минулих літ” читач зможе зануритися у чарівний світ давньої української словесності та познайомитися з видатними пам’ятниками, що склали первісну основу нашої літературної спадщини. Ця книга є справжнім скарбом для тих, хто цінує культурне надбання нашого народу та хоче розширити свої знання про походження та розвиток української мови та писемності.

Давня українська література зародилася в епоху Київської Русі — давньоруської феодальної держави, що мала значний вплив на розвиток слов’янської культури та християнства в Східній Європі. Завдяки взаємодії з візантійською та болгарською християнською літературою, українська література отримала свої особливості та унікальний характер.

Книга розповідає про різноманітні жанри та твори давньої української літератури. Серед них літописання, зокрема “Повість минулих літ” та “Київський літопис”, що зберегли важливі історичні події та подробиці давньоруського життя. “Поученіє” Володимира Мономаха, агіографічні твори та інші жанри відображають моральні принципи та цінності того часу.

Особливу увагу книга приділяє “Слову о полку Ігоревім” — визначній пам’ятці української літератури, яка захоплює своєю епічністю та високим поетичним мистецтвом. Воно зберігає епічні образи боротьби героїв за свою землю та національну гідність, а також розкриває теми патріотизму та любові до рідної землі.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Давня українська література. Велесова книга, Галицько-Волиньский літопис, Повість минулих літ»

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук