«Санаторій» Сара Пірс

«Санаторій» Сара ПірсНазва: Санаторій
Автор: Сара Пірс
Рік: 2022
ISBN: 978-617-7940-72-1
Кількість сторінок: 480
Жанри: Детективи та трилери, Зарубіжні детективи

Про книгу

«Санаторій» Сари Пірс — це майстерно написаний трилер, що занурює читача у загадкову атмосферу відокремленого готелю в Альпах, де темні таємниці очікують на кожному кроці.

У центрі сюжету — Елін Ворнер, слідча, що змушена взяти відпустку після важкого випадку на роботі. Проти своєї волі, вона вирушає до розкішного готелю, де її брат відзначає заручини. Проте затишок готелю швидко перетворюється на клаустрофобічний кошмар, коли братова наречена раптово зникає, а потім знайдено ще одну зниклу жінку.

Сюжет розвивається в закритому просторі, де відсутність зв’язку з зовнішнім світом та несподівана лавина лиш посилюють почуття тривоги та ізоляції. Читач разом з Елін виявляється у пастці, оточеній небезпекою та підозрою.

Поєднання моторошної атмосфери, затягуючої інтриги та непередбачуваних поворотів робить «Санаторій» ідеальним вибором для любителів сильних відчуттів. Авторка вміло веде читача через лабіринт подій, зберігаючи напруження до самого кінця.

Цей роман став справжньою сенсацією у світі літератури та ввібрав у себе все найкраще з жанру сучасних трилерів. Поєднання готичного містицизму та сучасної детективної історії робить «Санаторій» незабутнім читацьким досвідом.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Санаторій» Сара Пірс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Санаторій» Сара Пірс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук