«Стрімка могила» Роберт Ґалбрейт

«Стрімка могила» Роберт ҐалбрейтНазва: Стрімка могила
Автор: Роберт Ґалбрейт
Рік: 2024
ISBN: 978-966-948-859-6
Серія: Детектив Корморан Страйк. Книга 7
Сторінок: 960

Жанри: Детективи, Зарубіжні детективи, Крутой детектив
Фрагмент

Про книгу

“Стрімка могила” Роберта Ґалбрейта — це сьома книга в захоплюючій серії детективів про Корморана Страйка. У цьому романі Страйк разом із своєю партнеркою Робін Еллакотт стикаються з одним із найскладніших та найнебезпечніших завдань у своїй кар’єрі.

Історія розпочинається, коли до Страйка звертається занепокоєний батько, чий син Вілл зник, утікши до релігійної секти, що базується у віддаленому куточку Норфолку. На перший погляд, Універсальна гуманітарна церква — це миролюбна громада, але за її фасадом криється набагато більше, ніж прості релігійні збори. Страйк відчуває, що темні сили діють у тіні, приховуючи зловісні явища та дивні смерті.

Вирішивши розібратися з цією ситуацією, Робін бере на себе роль під прикриттям і їде до Норфолку, щоб влитися у спільноту та вивідати зсередини. З кожним днем, проведеним серед сектантів, вона все більше усвідомлює, що опинилася в епіцентрі потенційно смертельної загрози.

Автор майстерно плете мережу інтриги та напруження, використовуючи детально пророблені персонажі та психологічну глибину, що є візитівкою серії. Робін і Страйк мусять використати всю свою дедуктивну майстерність та відвагу, щоб розкрити правду, яка може врятувати Вілла, а також врятувати їх самих від невидимої загрози.

“Стрімка могила” — це глибокий та захопливий роман, який тримає в напрузі від першої до останньої сторінки, демонструючи витончене майстерство Роберта Ґалбрейта у створенні сучасних детективів, здатних вразити навіть найвимогливіших читачів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Стрімка могила» Роберт Ґалбрейт у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Стрімка могила» Роберт Ґалбрейт

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук