«Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький

«Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький
Назва: Скривджені й нескривджені
Автор: Іван Нечуй-Левицький

Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика, Література 19 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

«Скривджені й нескривджені» Івана Нечуя-Левицького – твір, жанрово визначений автором як «легенда індуська»***. У творі присутні міфологічні персонажі, фантастичний сюжет доповнений соціально-психологічними елементами. Перу автора належать також й інші твори, зокрема, «Київські прохачі», «Без пуття» та ін.

Гарна легенда про Всесвіт на український лад. Книга «Скривджені й нескривджені» розпочинається з зустрічі Зорі та Громовика. Зоря – небожителька, молода дівчина, кожного ранку пробуджує Землю і кожного вечора вкладає її спати. Вона любить все людство і звірство, всі рослини і дбає про них, напуваючи росою, даруючи пахощі і свіже повітря. Громовик – гарний юнак, що мчить на колісниці по небу, вкриває Землю дощем, посилає грім та блискавки.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький

Скачати rtf Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Скривджені й нескривджені» Іван Нечуй-Левицький


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук