«Переслідуваний (Людина, що біжить)» Стівен Кінг (Річард Бечмен)

«Переслідуваний (Людина, що біжить)» Стівен Кінг (Річард Бечмен)
Назва: Переслідуваний (Людина, що біжить)
Автор: Стівен Кінг (Річард Бечмен)

Жанри: Бестселери, Безкоштовні книги, Зарубіжні детективи, Зарубіжна фантастика.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

У 1977 по 84 рр. Стівен Кінг опублікував 5-ть романів під псевдонімом Річард Бечмен, що згодом вийшли окремим великим томом. До них належить і, певно, вже знайомий декому по однойменній екранізації із уславленим Арнольдом Шварцнеггером у головній ролі, роман «Переслідуваний» (інша назва «Людина, що біжить»), що його ми пропонуємо увазі читача.

Як і в багатьох інших творах письменника, тут тісно переплітаються вигадка і реальність, фантастика і детектив, мораль і політика.

А все разом становить досить похмурий погляд у не таке вже й далеке майбутнє, і читач, безперечно, не раз завважить виразний перегук порушуваних автором гострих моральних, соціальних, екологічних та інших проблем і з нашою сьогоденною дійсністю.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Переслідуваний (Людина, що біжить)» Стівен Кінг (Річард Бечмен) у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Переслідуваний (Людина, що біжить)» Стівен Кінг (Річард Бечмен)

Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Переслідуваний (Людина, що біжить)» Стівен Кінг (Річард Бечмен)

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук