«Ледащиця» Марко Вовчок

«Ледащиця» Марко Вовчок
Назва: Ледащиця
Автор: Марко Вовчок

Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика, Література 19 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Пані наша була не перволіток та й не яка стара; а з себе була висока, огрядна, говірки скорої, гучної. Вбиралася шпетненько — шнурочок до шнурочка, гапличок до гапличка. Ходить, було, як намальована.
І в кімнатах у нас було гарно: вичищено, вилощено, покрашено, — і кріслечко, і столичок, усе як слід, по-панськіи. Було, пані кам’яних цяцьок понаставляє, чарочок, мисочок з зеленого, з червоного скла. Був у неї і собака з міді кований, і зайчик череп’яний, мережані ушка…

Книжка «Ледащиця» змальовує страждання покріпаченої жінки, яка нехтує моральними принципами та переходить межу, щоб нарешті добути свободу для себе та своєї матері. Письменниця завжди відстоювала права людей, які під панським гнітом втрачали не тільки волю, але й своє здоров’я, шанс на повноцінне життя та створення щасливої сім’ї. Здебільшого доля таких людей (особливо жінок) закінчувалася трагічно.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Ледащиця» Марко Вовчок у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ледащиця» Марко Вовчок

Скачати rtf Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Ледащиця» Марко Вовчок

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук