«Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький

«Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький
Назва: Апокаліпсична картина в Києві
Автор: Іван Нечуй-Левицький

Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика, Література 19 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

«Апокаліпсична картина в Києві» Івана Нечуя-Левицького – прозова замальовка картини вечірньої пожежі в Києві***. Твір позначений імпресіоністичними штрихами, для нього характерна яскрава візуалізація. До подібних описових творів також належить невеличке оповідання «Сокільська гора».

Саме на покрову ввечері в дев’ятій годині сиджу я край вікна й п’ю чай. Коли чую, по Владимирській вулиці загуркотіли вози пожежної команди. Гуркіт був такий здоровий, що аж поміст двигтів під ногами. В темному вікні блискали й миготіли мідні лиснючі каски на головах пожежних, котрі стояли рядками зверху на платформах, де лисніли сикавки й усякова снасть для гасіння пожежі. Платформи з барилами й людьми катали, мов навіжені, швидше, ніж це буває звичайно…

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький

Скачати rtf Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук