«Випалений шлях» Маріанна Малина

«Випалений шлях» Маріанна МалинаНазва: Випалений шлях
Автор: Маріанна Малина
Рік: 2010
Кількість сторінок: 256

Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література

Про книгу

Ми запрошуємо вас на захоплюючу подорож у світ книги “Випалений шлях” від талановитої письменниці Маріанни Малиної. Цей роман розкриває таємничий світ ділянки на небі, відомої як Via Combusta, що розташована між двома знаками зодіаку – Стрільцем і Скорпіоном. Люди, народжені під впливом цієї ділянки, отримують особливі здібності і називаються змієносцями.

Головний герой роману, хлопець на прізвище Радний, не усвідомлює своїх особливих здібностей. Його випалений шлях переповнений випробуваннями та небезпеками, які немилосердно розкидають перед ним гострим камінням, бездонними прірвами та непролазними хащами. Хлопець не має навіть поняття, що він – драбина, яка може відкрити нові світи та знання для людства.

У цьому захоплюючому романі Маріанна Малина пліч-о-пліч з головним героєм підносить читачів до небесних дверей, що чекають на Радного. Чи чекає на нього нове життя, чи невідворотна смерть? Чи зможе він пройти усі випробування та розкрити таємниці, які приховуються за небесними воротами?

“Випалений шлях” – це книга, яка захопить вас своїм містичним світом, незвичайними перипетіями і суворими випробуваннями. Маріанна Малина майстерно розкриває загадки та темряву, яка чатує в глибинах людської душі. Через переживання головного героя ми зможемо побачити себе в новому світлі, зрозуміти свої внутрішні сили та потенціал.

“Випалений шлях” – це не просто роман, це літературна подорож, яка розширить ваші горизонти і надихне вас досліджувати невідоме. Завдяки майстерному письменницькому стилю Маріанни Малиної, книга перенесе вас у захоплюючий світ фантастики та містики, де кожна сторінка залишиться в пам’яті надовго.

Якщо ви шукаєте книгу, яка здатна зачарувати вас своєю загадковістю та вражаючим сюжетом, “Випалений шлях” – ідеальний вибір. Підніміться разом з Радним на цю небесну ділянку та поглиніться в чарівному світі, що відкриється перед вами.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Випалений шлях» Маріанна Малина

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук