«Абрикоси Донбасу» Любов Якимчук

«Абрикоси Донбасу» Любов ЯкимчукНазва: Абрикоси Донбасу
Автор: Любов Якимчук
Рік: 2015
ISBN: 978-617-679-135-5
Объем: 192 стр.

Жанри: Сучасні любовні романи, Поезія, Сучасна українська література

Про книгу

“Абрикоси Донбасу” Любові Якимчук – це не просто збірка віршів, це книга, що відкриває двері до глибин людської душі та підносить наші внутрішні почуття на підставу. Вірші авторки не лише проникають у серце, вони пробиваються крізь шари повсякденності, розкриваючи перед нами справжню суть існування.

Кожен вірш – це крихітна абрикосова кісточка, яка вбудовується у наші спогади і розмірковування. Вони покликані не лише залишити слід у свідомості, а й змінити її, перетворити світогляд, викликати нові емоції та почуття.

Стиль Любові Якимчук – це яскраве поєднання гіркоти та солодкості, реалії та мрій, пам’яті та сподівань. Її вірші наповнені ніжністю, тугають за коханням, тужать за втраченим, але водночас сповнені надії на краще майбутнє.

У кожному рядку відчувається внутрішній голос авторки, її співпереживання та відданість мистецтву слова. Це книга, яка викликає глибокі роздуми, розмірковування над життям та його сенсом.

“Абрикоси Донбасу” – це твір, що заслуговує на увагу кожного, хто цінує високу літературу та душевну спокійність, яку може подарувати лише поетичне слово.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Абрикоси Донбасу» Любов Якимчук у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Абрикоси Донбасу» Любов Якимчук

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук