«І раптом вже вечір» Петра Морсбах

«І раптом вже вечір» Петра МорсбахНазва: І раптом вже вечір
Автор: Петра Морсбах
Рік: 2018
Кількість сторінок: 616

Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза

Про книгу

«І раптом вже вечір» – це захоплюючий роман про долю Люсі, доньки попівської сім’ї, яка мріє про щастя, кохання і визнання. Однак, її життя складне, а навколишні обставини – нелегкі. Вона змушена боротися зі складною системою тоталітарного режиму, яка впливає на кожен аспект її особистого життя.

Роман розгортається в Ленінграді (сучасний Санкт-Петербург) і є широкою панорамою Радянської імперії з її трагічними подіями протягом 70 років. Це рідкісний приклад того, як література може осмислювати людську трагедію, спричинену тоталітаризмом.

Книга розповідає про любов, дружбу, мужність і гумор у складних умовах. Люсі зустрічає інших людей, які також борються з важкими обставинами і постійними труднощами. Вона робить помилки і витрачає безліч зусиль, але не здається і не втрачає надії на краще майбутнє.

Описуючи життя російської матінки Кураж, книга стає прекрасним прикладом великої літератури про “маленьку людину”. Її історія дотепна, захоплююча, жахлива та неймовірна, і містить у собі яскравий український голос. Книга «І раптом вже вечір» – це важливий твір, який допомагає зрозуміти трагічні наслідки тоталітаризму та вдосконалювати нашу свідомість про мир і людське життя.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «І раптом вже вечір» Петра Морсбах

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук