«Найдовша подорож» Оксана Забужко

«Найдовша подорож» Оксана ЗабужкоНазва: Найдовша подорож
Автор: Оксана Забужко
Рік: 2022

Жанри: Сучасна проза

Купити

Про книгу

“Найдовша подорож” – це глибокомисливий твір відомої української письменниці Оксани Забужко. Книга пропонує читачеві історію однієї родини на протязі більше століття, а також високі філософські роздуми про життя, смерть, любов та самотність.

Головною героїнею роману є Марія, яка вирішує відшукати свою родинну історію. Вона знаходить записи її предків, а також листи, які розкривають складні стосунки в її родині. Через це Марія розуміє, що її життя пов’язане з її минулим, і що вона повинна прийняти свої корені, щоб знайти своє місце в світі.

Крім Марії, у книзі зустрічається безліч цікавих персонажів. Це її батько, який докладає зусиль, щоб забути про своє минуле, та її мати, яка розгублена у своєму житті. Також важливі ролі в історії відіграють її бабуся та дідусь, які були свідками першої світової війни та Холодної війни.

У цій книзі Оксана Забужко не тільки показує, як важливо знати свої корені, але й пропонує філософські роздуми про життя та смерть. Книга надихає читачів задуматися про важливі речі в житті та визначити своє місце в світі.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Найдовша подорож» Оксана Забужко

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук