«Волинь. Частина 1-2» Улас Самчук

«Волинь. Частина 1-2» Улас СамчукНазва: Волинь. Частина 1-2
Автор: Улас Самчук
Рік: 2023
Кількість сторінок: 736

Жанри: Історична література, Класична проза, Українська класика

Про книгу

Книга “Волинь” – перша частина трилогії “Куди тече та річка” – запрошує читача у світ українського села, його простого, але тяжкого побуту та повсякденних зусиль. Ця творча епопея відомого письменника Уласа Самчука детально розповідає про родину Матвія Довбенка – розумного та рішучого господаря, чия вдача сягає корінням в глибокі століття. Особливу увагу автор приділяє постаті Володька Довбенка – молодого хлопця, який мріє про знання і відкриття таємниць буття.

У другій частині епопеї “Війна і революція”, автор продовжує розповідь про Довбенків, ставлячи їхню родинну долю на тлі складних історичних подій. Перед читачем розгортаються героїчні і трагічні моменти: перша світова війна, українське національне відродження та визвольні змагання у 1917-1918 роках. Родина Довбенків виявляється обраним долею жити у часи грандіозних соціальних змін та боротьби за збереження своєї сім’ї.

Улас Самчук майстерно розкриває глибину переживань героїв, їхню духовну міць і віру в краще майбутнє. Книга вабить читача своїм емоційним зарядом, переплетенням історії з сімейними драмами, зворушливими моментами і змаганням за право існувати в складних обставинах. Читач проводить час разом із селянськими героями, співпереживає їхні радості, горе і боротьбу за життя, і з кожною сторінкою відкриває все більше шарів глибокої душевності та внутрішнього світу персонажів.

“Волинь” – це не лише художня творчість, а й проникливе вивчення та аналіз історичного минулого України, а також глибока рефлексія над головними питаннями життя, сім’ї, нації. Через плідну уяву та поетичну майстерність, Улас Самчук створив виразну і вибухову літературну шедевральну мозаїку, яка вразить кожного читача і залишить незабутні враження про українську духовну сутність.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Волинь. Частина 1-2» Улас Самчук

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук