«Дуже холодна страва» Віталій Медведь

«Дуже холодна страва» Віталій МедведьНазва: Дуже холодна страва
Автор: Віталій Медведь
Рік: 2023
Кількість сторінок: 188

Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література

Про книгу

“Дуже холодна страва” – це захоплююча історія про доньку геніального винахідника, чия доля була безповоротно змінена трагічною подією. Книга розповідає про IT-зірку, яка протягом усього свого життя жила в тіні смерті свого батька, але розуміла це лише після чверті століття. Вона виявляється вплутаною в небезпечну і заплутану мережу інтриг, які перетинаються з її особистими пошуками істини.

Головна героїня книги, яка досягла успіху в сфері інформаційних технологій, зненацька опиняється в ситуації, де її життя під загрозою. Вона незамінна для таємничого кілера, який потрапив у пастку. Чи зможе вона вирватися з цього смертельного полону і розкрити таємниці, що приховуються в її минулому?

Автор книги, Віталій Медведь, майстерно плете сюжетні нитки, розкриваючи докладні деталі про минуле головної героїні, її батька та загадкового кілера. Читач відчуває напругу та небезпеку на кожній сторінці, а перипетії і непередбачувані повороти подій тримають його в напрузі до самого фіналу.

“Дуже холодна страва” – це не тільки захоплюючий трилер, а й історія про самоусвідомлення, справжню силу волі та здатність пережити випробування. Це історія про те, як головна героїня наважується зіткнутися з усіма своїми проблемами одночасно і знайти вихід з неймовірно складних ситуацій.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Дуже холодна страва» Віталій Медведь

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук