«Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький

«Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький
Назва: Кайдашева сім’я
Автор: Іван Нечуй-Левицький
Рік видання 1878
Жанри: Список шкільної літератури 10 клас, Гумористична проза, Українська класика, Повісті, Українська проза.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книгу «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький написав у 1878 році, а надрукував через рік. Це соціально-побутова повість, у якій розповідається про життя однієї родини. Герої переживають низку подій та трагікомічних ситуацій, які показують читачам, до чого може призводити роз’єднаність між близькими людьми і відсутність духовного зв’язку.

Родина Кайдашів видається зі сторони працьовитою і порядною, та чи справді це так? Живуть герої у селі Семигори, а складається їх родина з Омелька, його дружини Марусі і двох їх синів – Лавріна й Карпа. Хлопці вже у тому віці, коли женитись можна, і в Карпа навіть обраниця є, тільки він не одразу хоче про це говорити навіть братові. А подобається йому Мотря, дівчина з багатої родини.

Через деякий час між ними починаються стосунки, а потім і весілля грають. І лише тоді, коли дівчина опиняється у Кайдашевій родині, вона починає розуміти, що це за люди насправді. Її уявлення про них відрізняється від реальності, а особливо це стосується матері її коханого чоловіка. Стосунки між невісткою і свекрухою ніяк не складаються, бо Маруся ставиться до Мотрі так, ніби вона її служниця…

Зрештою Омелько розуміє, що так діло не піде, тому дозволяє, щоб Карпо з молодою дружиною жили окремо і хазяйнували на своєму шматку землі. А Лаврін тим часом теж знаходить собі наречену. Чи зможуть його батьки порозумітись ще з однією родиною?

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук