«Велике розлучення» Клайв Стейплз Льюїс

«Велике розлучення» Клайв Стейплз ЛьюїсНазва: Велике розлучення
Автор: Клайв Стейплз Льюїс
Рік: 2023
Кількість сторінок: 128

Жанри: Релігія

Про книгу

Книга «Велике розлучення» написана відомим англійським письменником-моралістом, Клайвом Стейплзом Льюїсом, який славиться своїми моральними роздумами та фантастичними творами. У цій книзі автор звертається до різних аспектів наших уявлень про те, що чекає нас «там», на той бік життя.

Льюїс, який був учасником гуртка «Інклінґів» разом з Дж. Р. Р. Толкіном та Ч. Вільямсом, пропонує свої роздуми щодо двох протилежних поглядів на життя. Для тих, хто зосереджується на земному й земних справах, земля стає частиною пекла. Але для тих, хто прагне до небесного й духовного, земне буття стає частиною неба.

Ця книга буде цікавою для шанувальників Льюїса, а також для всіх, хто бажає знайти духовне значення у звичайних щоденних подіях. Вона запропонує нові погляди та перспективи на наші уявлення про життя після смерті. Автор ділиться своїми міркуваннями та заохочує читачів зосередитися на вищих цілях і прагнути до небесного, надаючи новий розуміння звичайних речей.

Клайв Стейплз Льюїс, своїм проникливим стилем письма, дарує нам змогу поглибити наші роздуми про життя, смерть і нашу духовну природу. «Велике розлучення» стане чудовим путівником для всіх, хто прагне розширити свої знання про духовність та знайти глибинний сенс у своєму житті.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Велике розлучення» Клайв Стейплз Льюїс

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук