«Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу» Нікодим Святогорець

«Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу» Нікодим СвятогорецьНазва: Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу
Автор: Нікодим Святогорець
Рік: 2023
Кількість сторінок: 212

Жанри: Релігія

Про книгу

Книга “Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу” є однією з найвизначніших творів духовної літератури, яка пролила світло на сутність боротьби душі та відкрила дорогу до духовного зростання. Її історія сягає кінця XVI століття, коли італійський священик Лоренцо Скуполі вперше опублікував свої нотатки про духовне життя.

Нотатки Лоренцо Скуполі стали важливим джерелом інформації для тих, хто шукав духовного піднесення і практичних настанов у боротьбі зі спокусами та гріхом. Його простий та проникливий підхід до духовності здобув популярність серед розумних людей того часу. Але було потрібно ще більше часу, щоб книга знайшла своє справжнє місце серед класиків духовної літератури.

Двісті років після першої публікації, видатний православний монах і письменник Никодим Святогорець вирішив перекласти цю книгу грецькою мовою. Він бачив в ній великий потенціал і вміло доповнив її цитатами зі Святого Письма та творів Отців Церкви. Таким чином, “Невидима боротьба” отримала нові глибини та багатогранність.

Ще через сто років російський аскет Теофан Затворник вирішив перекласти цю книгу російською мовою, адаптуючи її до східної традиції. Він зумів передати сутність “Невидимої боротьби” так, щоб вона стала доступною для російських читачів та відповідала їхнім духовним потребам.

Сьогодні перед нами український переклад цієї неперевершеної книги. Він пропонує українським читачам можливість пірнути у світ духовних сутичок та відкрити для себе таємниці душі. “Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу” стала своєрідним провідником у духовному розвитку та пошуку гармонії.

Ця книга нагадує нам, що наше життя є постійною боротьбою зі спокусами, негативними емоціями та гріхом. Вона допомагає зрозуміти, що справжня перемога полягає в підтримці внутрішнього бою, в усвідомленні своїх слабкостей і прагненні до духовного зростання.

“Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу” стала вічним класиком духовної літератури, яка залишає свій слід у серцях людей різних часів і культур. Ця книга є надзвичайно цінним джерелом духовного вдосконалення, що надихає нас до зусиль у пошуку внутрішньої гармонії та злагоди.

“Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу” залишається невичерпним джерелом мудрості і відкриття для кожного, хто прагне розвивати свою духовність і досягти злагоди в своєму житті. Її український переклад дарує можливість пізнати та осмислити найглибші аспекти боротьби душі та духовного росту.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Невидима боротьба Джерела Христ. Сходу» Нікодим Святогорець

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук