«Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» Святослав Шевчук

«Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» Святослав ШевчукНазва: Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя
Автор: Святослав Шевчук
Рік: 2023
Кількість сторінок: 224

Жанри: Релігія

Про книгу

Книга «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» — це результат розмови Паоло Асолана, професора Папського латеранського університету, з Блаженнішим Святославом, Главою Української Греко-Католицької Церкви. Вперше книга побачила світ у 2018 році в Італії.

У цьому діалозі два мислителі обговорюють суть життя та поняття істини. Читач незабаром помітить, як у їхніх бесідах злагоджено зустрічаються і поєднуються два християнські світи — західний і східний. Вони стають «двома легенями» в єдиному організмі — Христовій Церкві. Пасхальний діалог між представником західної культури та Предстоятелем найбільшої Східної Католицької Церкви базується на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові.

Для професора Асолана особливо важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти проявляються в житті та мученицькому свідченні Української Греко-Католицької Церкви. Це його головне зацікавлення: дослідити, що таке Українська Греко-Католицька Церква, якою є її духовна спадщина та історія.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» Святослав Шевчук

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук