«Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон

«Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта РіксонНазва: Там, де ми зустрілися вперше
Автор: Шарлотта Ріксон
Рік: 2023
ISBN: 9786171503632
Объем: 384 стр.

Жанри: Сучасні любовні романи, Любовні романи, Пригоди

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Там, де ми зустрілися вперше” Шарлотти Ріксон — це зворушлива історія про силу першого кохання та шляхи, які воно може прокладати через десятиліття. У центрі сюжету — історія Клари та Бенджаміна, які познайомилися в університеті та пережили два роки ідилічного кохання, переконані, що їхнє майбутнє — разом. Проте доля розпорядилася інакше, і остання ніч в університеті стала кінцем їхнього спільного життя.

Пройшло двадцять років, і Клара веде успішне, але емоційно порожнє життя з чоловіком, який її любить, але не здатен заповнити порожнечу в її серці, залишену Бенджаміном. Вона не може забути дні, проведені з ним, і продовжує думати про ті часи, коли вони були разом.

Коли в їхньому рідному місті відбувається теракт, Клара, подолана занепокоєнням та старими почуттями, вирішує повернутися. Вона відчуває, що це її шанс з’ясувати, що сталося з Бенджаміном, і, можливо, відновити втрачені стосунки. Її подорож назад у минуле та її спроби знайти Бенджаміна стають шляхом до самопізнання та зцілення старих ран.

Шарлотта Ріксон у своєму романі “Там, де ми зустрілися вперше” майстерно зображує перипетії життя, де минуле постійно впливає на майбутнє, а справжні почуття ніколи не вмирають. Це історія про втрачені можливості, про важливість вибачення та про те, як ніколи не пізно повернути втрачене кохання. Роман пропонує читачам подорож, наповнену ностальгією, болем, надією і, насамкінець, відродженням кохання, яке здавалося втраченим.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук