«Сезони душі» Анжела Димчева

«Сезони душі» Анжела ДимчеваНазва: Сезони душі
Автор: Анжела Димчева
Рік: 2014
Кількість сторінок: 56

Жанри: Поезія, Драматургія

Про книгу

Книга віршів «Сезони душі», написана Анжелою Димчевою у 2009 році, стала однією з найблискучіших сторінок сучасної болгарської поезії. В цьому творі авторка майстерно осяяє інтонації сучасності, уважно розглядає реальність навколишнього світу, але водночас відчуває сильний біль через руйнування людських ідеалів у світі, зазнане зростання комерціалізації і дезактуалізації національної героїки в епоху глобалізації.

Твори Анжели Димчевої відрізняються непередбачуваністю і глибиною. Її художні картини летять між реалістичністю та сюрреалістичною фантасмагорією, завжди зберігаючи складний філософський підтекст. У «Сезонах душі» цей підтекст особливо виразний, дозволяючи читачам заглибитися у роздуми над сутністю людської існування.

Ця збірка також залишила відбиток української культурної спільноти, оскільки окремі поезії з неї були перекладені українською мовою та публікувалися в українській періодиці. Це свідчить про універсальність та актуальність поетичних образів, створених Анжелою Димчевою, які спілкуються з різними культурними середовищами та аудиторіями, залишаючи свій глибокий слід у серцях читачів.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Сезони душі» Анжела Димчева

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук