«373» Маріанна Кіяновська

«373» Маріанна КіяновськаНазва: 373
Автор: Маріанна Кіяновська
Рік: 2014
ISBN: 978-617-679-081-5
Объем: 272 стр.

Жанри: Поезія

Про книгу

“Ґудзики та мережива” Пенелопи Скай — це захоплива історія, яка розгортається у зимовому Нью-Йорку, де головна героїня Перл зіштовхується з низкою викликів у своєму особистому житті. Її спокійне існування раптово обертається на кошмар, коли вона стає жертвою викрадення під час вечері в ресторані зі своїм хлопцем. Її катування і знущання з рук Боунса, садиста й збоченця, є жахливим випробуванням для Перл.

Книга відображає глибокі емоції та психологічний стан головної героїні, її страх, відчай і боротьбу за виживання. Романтичний поворот настає, коли з’являється Кроу — чоловік, який здається її рятівником. Однак романтичні відносини з ним швидко перетворюються на чергову пастку, де любов та небезпека існують поруч.

“Ґудзики та мережива” — це інтенсивний та провокаційний роман, який відкриває складний світ стосунків, де домінування та підпорядкування переплітаються з почуттями кохання та залежності. Це історія про жіночу силу та виживання, яка водночас шокує та захоплює читачів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «373» Маріанна Кіяновська у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «373» Маріанна Кіяновська

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук